Příbram láká na akci s názvem Den bezpečné Příbrami

regiony

Den bezpečné Příbrami nabídne nejen dynamické ukázky bezpečnostních a záchranných složek. Den bezpečné Příbrami je volně přístupnou akcí pro všechny věkové skupiny.

Příbram láká na akci s názvem Den bezpečné Příbrami
Den bezpečné Příbrami
29. května 2024 - 12:30

První pátek v červnu se areál Nového rybníka stane místem s největší koncentrací složek Integrovaného záchranného systému a bezpečnostních složek.

Po dvou letech vás můžeme v pátek 7. června pozvat na akci s názvem Den bezpečné Příbrami, při které se veřejnosti v areálu Nového rybníka představí bezpečnostní složky, složky IZS a další organizace. „Při Dni bezpečné Příbrami se veřejnost může seznámit s výbavou a výstrojí záchranných a bezpečnostních složek, podívat se na statické i dynamické ukázky jejich činnosti a mnohé si také vyzkoušet. Akce se v Příbrami koná již popáté a za tu dobu si našla své příznivce, které tímto zvu na Novák v pátek 7. června od 9 do 16 hodin,“ říká místostarosta Miroslav Peterka.Stejně jako v minulých ročnících na místě bude Armáda ČR, Policie ČR i Městská policie Příbram, chybět nebude Hasičský záchranný sbor a Sbory dobrovolných hasičů, Zdravotnická záchranná služba, Český červený kříž, Oblastní nemocnice Příbram a další organizace. Je těžké vyjmenovat vše na co se můžeme těšit, zmiňme tedy ještě namátkou ukázku výcviku psů, ukázku práce pyrotechniků, koňskou hlídku Městské policie hl. m. Prahy, airsoftovou střelnici, jízdy na člunu nebo prezentaci projektu Příprava občanů k obraně státu (POKOS). V čase od 12 do 14 hodin bude navíc Městská policie Příbram zajišťovat forenzní značení kol a koloběžek, návštěvu akce tedy můžete využít k označení svých sportovních prostředků.

Stredoceskenovinky.cz informovala Eva Švehlová, DiS.tisková mluvčí Městského úřadu Příbram.

(jv,stredoceskenovinky.czfoto:měú)


Anketa

Kdo by měl být novým českým eurokomisařem?