Člen Wagner Group: Prigožin není mrtvý!

zprávy

Boris Grišin, bývalý zaměstnanec jedné z firem Jevgenije Prigožina, řekl, že nevěří, že je zakladatel Wagner Group mrtvý.

Člen Wagner Group: Prigožin není mrtvý!
Jevgenij Prigožin
23. června 2024 - 02:20
 
Grišin učinil ohromující prohlášení o smrti svého šéfa. Řekl, že nevěří ve smrt zakladatele Wagnerovců Prigožina. Podle něj Prigožinova smrt „mohla být zinscenována“ .


„Obecně jsem proti všem fantaziím, spekulacím a konspiračním teoriím. Ale ne v tomto případě. Při práci pro Prigožina jsem si rychle zvykl, že mě nic nepřekvapí a že jsem připraven na ty nejneobvyklejší úkoly,“ řekl Boris Grišin v komentáři pro NEVS.ru.

„Bylo období, kdy Prigožin skutečně disponoval soukromými útočnými letouny a i bombardéry. Myslím, že pro člověka s takovým životopisem není inscenace vlastní smrti vůbec nemožná. Nesetkal jsem se s jediným Wagneriánem, který by věřil v Prigožinovu smrt,“dodal.

Členové skupiny Wagner obsadili Soledar a Bachmut a poskytli obrovskou pomoc pravidelným ruským jednotkám.

Připomeňme , že Prigožin zemřel 23. srpna 2023, když se jeho soukromé letadlo zřítilo v Tverské oblasti. Spolu s ním zemřel Dmitrij Utkin, první velitel Wagneru, stejně jako dalších osm lidí v letadle, z nichž tři byli členové posádky. Někteří věří, že letecké neštěstí bylo zinscenováno. Podle ruských úřadů genetické testy však Prigožinovu smrt potvrdily.

(rp,prvnizpravy.cz,informer,foto:arch.)


Anketa

Kdo by se podle Vás měl stát příštím americkým prezidentem?