Kdo vyhraje válku?

zprávy

<< GLOSA >> Každý, kdo konzumuje jiná média než BILD, tedy asijská, některá americká nebo dokonce brazilská média, ví, že pravděpodobnost, že by „ukrajinský lid“ mohl vyhrát válku, je přesně nulová, píše se v článku na německém webu journalistwatch

Kdo vyhraje válku?
Ilustrační foto
7. listopadu 2022 - 04:20

Plukovník Macgregor to ví, každý americký mariňák to ví, Pepe Escobar to ví, Scott Ritter to ví, Jacques Baud to ví - a další to vědí. Mezi nimi známí vojenští vojenští poradci.

Pro ukrajinský lid je jedno, kdo vyhraje válku, protože tito lidé sami nemají co získat, dokud nakonec nedostanou vládu, která zastupuje jejich zájmy a ne zájmy někoho jiného. Ukrajinský lid byl téměř deset let klamán, dezinformován, podněcován, přehlížen, drancován, prodáván a zrazován. A to jak ze strany jeho vlastních „vlád“, tak ze strany EU a USA. Tolik ke svobodě, demokracii a „západním hodnotám“.

Ještě před válkou byli Ukrajinci nejchudšími psy v zemi, která měla neuvěřitelný potenciál pro velkou prosperitu. Ukrajinci byli okradeni od A do Z. Ti nemajetní jsou tam upalováni bez ohledu na to, zda jsou to civilisté nebo vojáci, zatímco s korupcí spřízněná vyšší třída, dokonce i ve vojenském věku, prchá na západ ve svých Porsche a Bentley, aby tam byla podporována jako „uprchlíci“ a formulovala drzosti.

Celý tento „národ Ukrajiny“ není nic jiného než neúspěšný pokus o budování národa. Od roku 1991 existuje příležitost proměnit „národ Ukrajiny“ v prosperující komunitu, která pracuje pro své občany. Bylo to zašmodrchané. A sice samotnými příslušnými ukrajinskými „vládami“.


„Stojím za Ukrajinou“

„Stojím za Ukrajinou“ je nejlživější slogan všech dob. Každý, kdo „stojí“ za Ukrajinou, „stojí“ za jednou z nejzkorumpovanějších drancujících administrativ na celé planetě. Možná by bylo možné „stát“ za Ukrajinci, ne za Ukrajinou. A pokud někdo další „stojí“ za Ukrajinci, pak jsou to s největší pravděpodobností Rusové, jejichž celé válečné úsilí od února 2022 směřuje k co nejlepší ochraně ukrajinských civilistů držených jako rukojmí jejich „vlády“ USA. Rusové zpočátku neútočili na žádnou civilní infrastrukturu, šetřili silnice, mosty, vodárny a elektrárny – a smířili se se svými ztrátami a soustředili se na likvidaci ukrajinské armády, zejména pluků Azov. Což se jim dařilo. Teprve od útoku na Kerčský most na konci září začali Rusové dělat to, co měli udělat od začátku, aby tuto válku zkrátili: Paralyzovat ukrajinskou infrastrukturu.Nic!

Ukrajinci už žádné války nevyhrávají. Ukrajinci už s tím, co se tam děje, nemají moc společného, kromě toho, že trpí. V únoru čítala ukrajinská armáda asi 600.000 mužů, po zuby těžce obrněných Západem, uznávajících účel vést válku proti Rusku. Nejméně polovina z nich je nyní buď mrtvá, nebo těžce zraněná a nefunkční. O zabitých civilistech ani nemluvě. Mezitím ukrajinská armáda – nebo to, co by se ještě mělo považovat za ukrajinskou armádu – ostřeluje ukrajinská města, respektive ta, která by oni sami měli považovat za ukrajinská města. Doněck ostřelují Ukrajinci, ne Rusové. I když tamní civilní obyvatelstvo by podle definice ukrajinské „vlády“ bylo považováno za Ukrajince. Na Ukrajině dnes bojují importovaní bojovníci Al-Kájdy a IS po boku polských vojáků a žoldáků z celého světa v ukrajinských uniformách.

Zbraně a finanční prostředky dodané Západem mizí do nějaké soukromé kapsy, dodané zbraně se z velké části objevují na mezinárodním černém trhu se zbraněmi, kde se prodávají za jablko a vejce, daleko pod cenou, kterou kdysi museli platit západní daňoví poplatníci za jejich nákup. A to přesto, že pravidelná ruská armáda se na velkou ofenzívu teprve připravuje. Jakmile zem zamrzne, věci začnou, pokud nebude předem dohodnuto alespoň příměří. prodávají za dolar a vejce, což je daleko pod cenou, kterou kdysi museli západní daňoví poplatníci vyplácet za jejich pořízení.

Ukrajinský lid nemá co získat, vůbec nic, kromě konečného míru. Ale ukrajinskému lidu je to neustále upíráno – a ne Rusy, ale jejich západními rukojmími, jmenovitě těmi z Velké Británie. A jaký  „svobodný svět“ vůbec, o kterém se říká, že pohrdá „zbabělci a naší zemí'? Tento „svobodný svět“ sám o sobě existuje pouze účelově pro použití jako rétorický omračující granát pro čtenáře „BILDu“. V USA se právě zjišťuje, o čem „svobodný svět“ je: O ničem jiném, než o jeho udržování naživu jako o iluzi.

(rp,prvnizpravy.cz, jouwatch, foto:arch.)


Anketa

Kdo podle vašeho názoru tříští a radikalizuje naši společnost?