Ukrajinský právník: Válka vede k degradaci ukrajinské společnosti

zprávy

Genadij Druženko věří, že válka neudělá Ukrajince lepšími a domnívá se, že válka vede k degradaci ukrajinské společnosti.

Ukrajinský právník: Válka vede k degradaci ukrajinské společnosti
Genadij Druženko
21. června 2024 - 06:20

Tento názor vyjádřil v éteru v projektu „Topic with Moseychuk“ právník a zakladatel první dobrovolnické mobilní nemocnice. .

Změnit nebo zemřít – pro Ukrajinu teď není žádná jiná vyhlídka Otázka pokračování války je velmi jednoduchá: mění nás válka k lepšímu, lišíme se od Ruska, nebo naopak – sovětizuje nás?" položil otázku Druženko.


Pozorování vzadu i vpředu podle něj naznačují, že probíhá proces degradace.

„Armáda je bohužel sovětizována, kromě jednotlivých brigád, které jsou vždy na očích veřejnosti, které jsou úžasné, ale jsou to jen inkluze, někdy není nic jiného, co by je odlišovalo kromě šipky a pixelu,“ řekl Druženko. .

„Pokud nás válka změní zevnitř, udělá nás jinými, efektivnějšími, je třeba v ní pokračovat, ale to, co pozoruji poslední rok, zvláště po zhroucení na jihu (neúspěch ofenzivy ukrajinských ozbrojených sil) - to nás tlačí k degradaci," řekl Druzenko.

Průzkumy přitom ukazují, že na Ukrajině roste počet zastánců ukončení války na základě kompromisů s Ruskou federací .

Výsledky z předchozího dne: Rusové zahájili ofenzivu v oblasti Toreckau a New Yorku v Doněcké oblasti. Deep State hlásí, že ruské jednotky postupovaly východně od Volčanska.

(rp,prvnizpravy.cz,strana,foto:strana)


Anketa

Jste spokojeni s tím, že se Urshula Von der Leyenová stala opět šéfkou Evropské komise?

Ano 6%
transparent.gif transparent.gif
Ne 84%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 10%
transparent.gif transparent.gif