Štefec:Západní mercedes betonovou zeď neprorazí

politika

Nemohu si pomoci, ale ačkoliv se jedná o video z úplně jiné branže, přesto asi nejlépe vystihuje další vývoj EU a naší malé zemičky, pokud budeme na Ukrajině stále více tlačit na pilu,...

Štefec:Západní mercedes betonovou zeď neprorazí
Jaroslav Štefec
7. září 2023 - 02:20

...cpát tam horem dolem peníze a zbraně a doufat, že se Rusko z ničeho nic zbortí jako domeček z karet a ten západní mercedes neprostupnou betonovou zeď jeho mnohoúrovňové obrany konečně prorazí.Bojím se ale, že jde o plané naděje. Chybějící racionalita a realismus našich rádobypolitiků nás bude stát hodně. Nejen peněz a iluzí, ale obávám se, že i krve, potu a slz. Tedy to, co slíbil britský premiér Winston Churchill Britům v souvislosti s přípravou obrany Velké Británie před dobyvačnými choutkami hitlerovského Německa. Tentokrát ovšem v obráceném ranku, píše Jaroslav Štefec na facebooku.


Ledacos totiž nasvědčuje tomu, že našim figurkám, hrajícím si na velké politiky a státníky, vůbec nejde o obranu. Spíše se nás snaží pod taktovkou zahraničních zájmů ideologicky a mediální masáží připravit na skutečnost, že poté, co budou do naší miniarmádičky po minimálním výcviku násilím nahnáni mladí muži a ženy, budeme po boku dalších (podle všeho především východních) signatářů Severoatlantické smlouvy tvořit kanónenfutr frontálního útoku NATO na Ruskou federaci.Rusko dávno není, a vlastně nikdy nebylo obrem na hliněných nohách. Je obrovskou jadernou velmocí s armádou, která se za rok a půl naučila válčit, seznámila se se západní taktikou, dokáže efektivně ničit "supermoderní" (především však "superdrahou") západní techniku a nijak se netají připraveností použít v případě problémů jaderné zbraně. Obávám se, že stále zoufalejší snahy našich politických vůdců přispět k "válečnému úsilí spojenců" skončí pro naši zemi takto:


A pár komentářů:
  • Divím se evropským politikům, kteří přistoupili na hru s USA a ničí Evropu. Jak Evropa mohla vzkvetat za peníze, určené Ukrajině a zbraním. A ještě by se měl zrušit nesmysly Zelený úděl, na kterém vydělávají oligarti a slouží ke snížení počtu obyvatel.
  • Nejsmutnější je fakt že tato naše malá země prostě nemá vrcholné politiky! Jediné co máme jsou zamrzlí svazáci kteří nemají o vrcholné politice ani páru!
  • Touha zničit Rusko je stará cca 1000 let. Konkrétní kroky byly zahájeny Velkou francouzskou revolucí (Napoleon zmínil, že je jen vykonavatelm vůle jiných, kteří mu pomohli k moci.) I další ,,dobyvatelé'' Ruska byli ovládáni těmi, kteří jim pomohli k moci.
  • A naši vůdčí šlapou na plyn, aby ten střet se zdi stal za to..

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX

Anketa

Kdo se podle vás stane příštím americkým prezidentem?