Svátek má: Ambrož|Benjamín

Komentáře

Daniel Solis

politik DSZ

Daniel Herman a teroristé z MEK

Neuvěřitelná, leč v české kotlině běžná situace, že exponent zahraničních tajných služeb, zapletený do mezinárodního obchodu s terorismem, má tu drzost kandidovat do legislativního orgánu České republiky.


A tímto způsobem se de facto vysmívat „hloupému“ českému voličovi, který bezelstně vhodí volební lístek do volební urny, aniž by jen tušil, co tím může způsobit, co tím činí a koho svým hlasem podporuje.

Ale snad nikdy nebyl tento výsměch tak sarkastický, jako v případě nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny, ve kterých má tu troufalost kandidovat jako lídr pražské kandidátky KDU-ČSL propuštěný kněz Daniel Herman a vysmívat se tím všem slušným lidem, zejména voličské obci katolíků, kteří lidovcům důvěřují a mají je stále ještě za slušné lidi a to i přes faktum, že z KDU-ČSL vzešla taková neskutečná numera, jako zejména Kalousek, Parkanová, Kasal, či Čunek… a že u nich byl nedávno na námluvách ex-šéf Zelených Bursík.

„Křesťanské hodnoty postavené na hlavu“. Tak nějak by měla znít kampaň KDU-ČSL, která si vybrala za svého pražského volebního lídra právě Daniela Hermana, člověka, který se nikterak netají svými styky s podsvětím teroristů, krvavých peněz a obchodníků se zbraněmi! Herman veřejně přiznává, že se s teroristickou organizací islámo-marxistických lidových mudžahedínů stýká, že jim fandí v jejich krvelačných válkách a že je v maximální možné míře podporuje! V rozhovoru pro Český rozhlas  odpovídá Herman, který se s MEK setkal již v lednu 2009, na otázku „co bylo cílem jejich návštěvy“ tako: "Hlavním cílem návštěvy bylo získávat v Praze podporu, aby z evropské černé listiny teroristických organizací byla vyškrtnuta organizace Lidoví mudžahedíni Íránu, která bojuje proti současnému režimu a fundamentalistické vládě tamějších mulláhů." Herman pak dále odpovídá na otázku „Co vůbec tato organizace představuje, co se o ní ví?“ takto: "Ví se o ní, že sdružuje především íránskou demokratickou opozici.“ Což je v naprostém kontrastu se zprávou ministerstva zahraničí USA „Country Reports on Terrorism 2010“, která uvádí, že MEK disponovala několika tisíci tanky a obrněných vozů.  

Podobnou propagandu pro teroristickou skupinu MEK podniknul Herman opět v ČRo v létě 2010 . Touto propagandou se dokonce dodnes chlubí na svých osobních webových stánkách, kde uvádí přepis rozhovoru.

Chtějí snad mít naivní voliči KDU-ČSL v parlamentu nebo, nedej Bože, ve vládě loutku, placenou krvavými penězi teroristů? Nejsou nám události ze Sýrie, z Keni, z Iráku a z mnoha dalších zemí, sužovaných terorismem, kterému padnou za oběť v první řadě vždy nevinní lidé, dostačujícím varováním? Existuje něco jako ex-terorista?

Organizace MEK je sektářsky vedená skupina pod vedením charismatické vdovy po muži z blízkého okolí Ajatolláha Chomejního, Myriam Radžáví. Skupina vychovává z dětí, které jsou odjímány v útlém věku svým rodičům „perfektní bojovníky“. V roce 2003 se jich na povel 10 podpálilo ve Francii a v Kanadě, dva z nich uhořeli. Minulý rok podpalování pokračovalo v jejich táboře v Iráku.  Je to skupina, která donedávna figurovala na seznamech teroristických organizacích po celém světě a jen šikovným veřejným aktivismem, dobře placenými lobbyisty a sponzorskými dary politikům  a veřejným činitelům , dosáhla toho, že od letošního roku z většiny těchto seznamů byla vyškrtnuta. Teroristé si tedy byli schopni za velké peníze, které původně pocházely od nechvalně známého iráckého prezidenta Saddáma Husajna , koupit bezúhonnost!  Ve spojených státech amerických jim k tomu dopomohla bývalá první dáma a později ministryně zahraničí, Hillary Clintonová.  Má totiž západu posloužit jako pátá kolona pro subverzi Íránské islámské republiky.  Ke spolupráci s tajnými službami je organizace podle oficiálních stanovisek ochotna a připravena  (nehledě na to, že tato spolupráce již dlouhodobě probíhá).  V teorii a i v praxi této skupiny se přitom nejednalo nikdy o nic jiného, než čistý a čítankový terorismus.

Bude tedy vstup Daniela Hermana do české politiky financován ušetřenými krvavými penězi Saddáma Husajna? Herman se již v roce 1999 zavděčil vojensko-průmyslovému komplexu, když společně s kolegou klerikem Halíkem vyzýval národ k podpoře bombardování Jugoslávie jednotkami Organizace Severoatlantické Smlouvy. Od té doby se tandemu Herman-Halík přezdívá „váleční štváči“. Není divu, že se na internetu celkem záhy po první zmínce o vazbách lidumila Hermana objevila parafráze na volební video KDU-ČSL, ve kterém jsou budoucí voliči vyzývání k tomu, aby volili ty, kteří chodí pozpátku.

Nutno dodat, že se „ministři zahraničí zemí Evropské unie na svém zasedání v Bruselu, které vedl český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, rozhodli vyškrtnout exilovou íránskou opoziční skupinu Lidoví mudžahedíni z unijního seznamu zakázaných teroristických skupin“. Kruh se tedy uzavírá. Schwarzenberg byl tehdy na ministerstvu zahraničí za Zelené, nyní se nachází s Kalouskem v  TOP09, kde se prezentuje jako špión Trilaterální komise. Kalousek byl za KDU-ČSL ministrem financí. Má se naše země v budoucnu zmítat mezi kšefty agentů tajných služeb, lobbistů a teroristů? Budou naši politici v žoldu cizích mocností, loutky zahraničních zpravodajských her? Herman je důkazem toho, že jsme na nejlepší cestě.

Daniel Solis

Koho byste zvolili za prezidenta České republiky?