Svátek má: Filip

Komentáře

Tomio Okamura

poslanec PČR (Svoboda a přímá demokracie)

Islamisté jsou nástroj globalistů

Masové vraždění na Srí Lance je zcela zjevným útokem na křesťany a turisty takzvaných západních zemí. Na tři sta mrtvých a stovky raněných jsou dílem náboženských fanatiků.

V souvislosti s velikonočním vražděním na Srí Lance dostává jasnou podobu i požár Notre Dame v úvodu velikonočních svátků. Delší dobu se zvyšuje agresivita stoupenců islámu proti křesťanům a židům po celém světě. Politické elity západního světa tuto agresi podporují a povzbuzují. Jsou zaprodáni myšlence globálního světa a považují radikální islamisty za nástroj pro likvidaci národních kultur Evropy. Jejich nástroji jsou pozitivní diskriminace a podpora imigrace z islámských zemí. Islám je neslučitelný s naším pojetím demokracie a svobody. Je dnes pro Evropu a Českou republiku stejnou hrozbou jako nacistické Německo.
 
Míra agresivity islámu je pouze otázkou počtu jeho vyznavačů v dané zemi. Hnutí SPD požaduje zákaz propagace nenávistných ideologií potlačujících lidská práva a popírajících lidská práva. Zásadní části islámu takovou ideologií jsou. Politici podporující pozitivní diskriminaci a příchod islámských imigrantů připravují národní a kulturní genocidu evropských států. Hnutí SPD se nebojí ani Berlína, ani Bruselu, ani domácích zrádců. Jsme jediná významná politická síla, která říká imigraci a islamizaci Evropy jasné NE.

Tomio Okamura