Karel Petřík: Jsem Evropan – kdo je víc?

KOMENTÁŘ

Je zvláštní vidět slavnostně vyladěné tváře při oslavách vzniku republiky s vědomím, že patří těm co včera, dnes a zítra dělají vše pro její zánik.

30. října 2023 - 07:00

V Evropě totiž právě probíhá opak touhy našich předků po emancipaci národů, který dal vzniknout naší republice. Nastalo slučování spojené s úsilím promíchat národy a rasy tak, že vznikne nový kakaový Evropan. Takový je cíl skupiny neúnavně pracující pro evropskou kolektivizaci. Důležitou součástí toho snažení je dovoz co největšího množství zájemců o evropanství z Afriky a Asie. Dílo se daří a menšiny zatím cizinců se utěšeně zvětšují. Nemohu se zbavit pocitu, že se jich evropští nositelé pokroku nezeptali, jak oni si představují svou budoucnost v nové vlasti. Zda neplánují přetvořit stará města na: Nový Kábul, Novou Ankaru, případně Novou Afriku.Když připluly lodě s Evropany do „Nového světa,“ tak možná mnozí pokrokoví Indiáni radostně tancovali. Někteří se snažili pomocí kolaborace s vetřelci zničit své nepřátele. Ti co tančili, dotančili do rezervací stejně jako ti, co předtím porazili své nepřátele. Bílý muži je okrádali a zabíjeli podle svých zákonů, a pastoři obraceli ty nevěřící psy na pravou víru. Indiáni nechápali, že je to daň za pokrok a možnost žít v mnohem „lepším a spravedlivějším“ světě. Evropští migranti šířící pokrok a křesťanskou lásku mečem, nemocemi a alkoholem rychle zabírali kontinent. Domorodci poznali, že tu pro ně, i přes rozlehlost – už ne jejich země, není místo. Chamtiví běloši pak začali nahrazovat „líné domorodce“ dovozem černých otroků z Afriky. Potomci těchto otroků dnes přetvářejí Ameriku k obrazu svému. K vystupňování tohoto trendu i v Evropě je třeba navýšit tam počty černých migrantů – což se usilovně děje. Kolo dějin tak dokončuje obrat, když z agresorů činí oběti a z obětí agresory. Bumerangy vržené některými zeměmi se vrací.

Náš národ nemá svědomí potřísněné krví Indiánů ani otroků z Afriky. Nepodmaňoval a nedrancoval cizí kraje a nevyhlazoval ani a své nepřátele. Dokázal si udržet svou zem a své jméno. Nezaslouží si , aby se v Evropě rozpustil jak vločka sněhu. Jestli to nechceme, tak musíme něco udělat tak, jak to dokázali naši předkové! MUSÍME PROJEVIT VŮLI ! Znovu nastává ta chvíle!!!

Karel PetříkAnketa

Ohrožuje podle vás nový migrační pakt bezpečnost naší republiky?

Ano 73%
transparent.gif transparent.gif
Ne 13%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 14%
transparent.gif transparent.gif