Karel Petřík: Kolik nás má ještě zbytečně zemřít?

KOMENTÁŘ

BŘEZEN : Vyčerpaní doktoři a sestry. Přeplněné nemocnice. Na TV jedna reportáž děsivější než druhá – čekám přímý přenos umírajícího.

16. listopadu 2021 - 08:00
Zákazy a omezení na dvě stránky, inovované každý den dvakrát spolu s apelem, abychom to vydrželi, vše dodrželi a hlavně abychom byli zodpovědní! Ptám se, kde je zodpovědnost těch, kteří ji po nás stále chtějí? Kde je zodpovědnost například těch, co nám předkládají k věření své pochybnosti o lécích IVERMEKTIN a ISOPRINOSINE, které chtějí měsíce a roky zkoumat, aby po nich nebylo náhodou někomu špatně?  Mohou tyto léky uškodit? Jestli se prokáže, a to se prokáže, že stovky možná tisíce lidí umírají  jen díky něčí liknavosti, zbabělosti nebo dokonce z něčích zištných důvodů, musí tito nést svou zodpovědnost nejen před Bohem, ale také před námi.    
 
Tato slova jsem napsal 3.3.letošního roku na podporu petice požadujících zpřístupnění Ivermektinu k léčbě covidu.


Dnes už snímky umírajících „zdobí“ místa našeho veřejnoprávního prostoru jako součást snahy přimět neočkované k očkování. Staří i budoucí vládci si notují ve způsobu pokračování boje s covidem a občany, protože vyzkoušený postup jim i přes cca 30 000 mrtvých přijde jako dobrý. Zatím nás snad nezavřou všechny doma, ale stejně jako v březnu je jedinou možností vakcinace! Vysmívaný IVERMEKTIN ZATÍM VYŘEŠIL PROBLÉM S COVIDEM V PROOČKOVANÉM JAPONSKU A NEPROOČKOVANÉ INDII. Určitě i jinde, ale tyto dvě země snad přesvědčí každého. Jen akcionáři tohoto mega-kšeftu budou trvat jen na osvědčené a nenahraditelné vakcinaci.

Tito odborníci a politici jsou překvapeni, že jim nějak nemůžeme věřit upřímnou starost o naše zdraví. Já se po devíti měsících znovu ptám: Kdy se budou zodpovídat ti, co způsobili zbytečnou smrt možná tisíců spoluobčanů, bráněním používání Ivermektinu k léčbě a zpochybňování zpráv o jeho úspěšném nasazení k léčbě některými lékaři. Proč tento nepochopitelný postoj a stálá snaha omezit tento levný lék kde jen to jde, přetrvává i dnes? Nebo snad Japonci a Indové nejsou lidé?      

Karel Petřík   
Anketa

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano 68%
transparent.gif transparent.gif
Ne 16%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 16%
transparent.gif transparent.gif