Karel Petřík: Lékaři požadují a vítězí. Co bude dál?

KOMENTÁŘ

Toto vítězství jako by udělalo za vším tlustou čáru. Nejen za požadavky lékařů, ale za vším, co přimělo dosud nevídané množství občanů se současně projevit.

11. prosince 2023 - 07:00

Lékařům stát naplnil kapsy, a naše zdravotnictví se tváří, že se tím vyřešily všechny problémy, včetně těch z doby pandemické. Peníze zase zabraly. Snad nejznámější tvář z řad lékařů propagandistů M. Kubek, který nejdříve zesměšňoval každého včetně lékařů snažících se pomáhat IVERMEKTINEM a ISOPRINOSINEM, aby pak, pohrdaje názory skutečných odborníků, prosazoval napíchání vakcín do všech včetně dětí, ten je dnes vítěz. Ani od něj a žádného z celé té smečky lékařů, co lhali o neúčinnosti zmíněných léků, o nešíření covidu naočkovanými, o tečkách atd. jsem neslyšel jediné slovo omluvy nebo uznání omylu k těm, kteří zbytečně ztratili blízké, protože nedostali uvedené dostupné léky, ani k lékařům, kteří věrni své přísaze, pomáhali nemocným i proti přání nadřízených. Zavládlo hrobové ticho. Zapomeňte!
 
A dnes, po tom dlouhém tichém NIC, přicházejí lékaři v čele s předsedou ČLK Kubkem a požadují výsluhy za zásluhy. A co takhle doživotní imunita, pane předsedo? Ta by se, s ohledem na budoucnost, určitě hodila víc, protože mám pocit, a asi nejsem sám, že je něco shnilého v našem zdravotnictví. Doufám, že se podaří zabránit hnilobě v šíření. Že nenastane ve zdravotnictví stav: Ať lump nebo hrdina, jsme všichni jedna rodina.

Velmi si vážím lékařského řemesla, ale ne každého lékaře. V době covidové paniky odvedla většina lékařů práci zasluhující uznání a respekt. Pro nás, tedy veřejnost, jsou ale všichni v jednom pytli, dobří i špatní. Proto není možné jen tak mávnout rukou. Je podivné, že do dnešních dnů ministr zdravotnictví nenašel v řízení resortu minulou vládou žádné závady. Na Slovensku se prý chystají pytel s nápisem „COVIDOVÉ ZDRAVOTNÍCTVO“ přebrat. A příklady táhnou! Co dál?

Dál se my, občané musíme ptát: Kdy se pane předsedo České lékařské komory, omluvíte za všechny ty lži, urážky, buzerace a manipulace občanů i kolegů lékařů???

Karel Petřík
Anketa

Ohrožuje podle vás nový migrační pakt bezpečnost naší republiky?

Ano 73%
transparent.gif transparent.gif
Ne 14%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 13%
transparent.gif transparent.gif