Karel Petřík: Myslím, tedy jsem TEN, TA nebo TO? Co jsem ???

KOMENTÁŘ

Na Parlamentních Lisech jsem četl neuvěřitelný komentář. Marně jsem na jeho konci hledal nakreslenou nebo napsanou kachnu.

26. září 2023 - 07:00

Můj mozek se vzpírá uvěřit, že Britové školí státní úředníky v chápání a chování se k novému státnímu náboženství, kterým je gender. Školení má přesvědčit účastníky o tom, že lidé sami rozhodují o svém pohlaví, a že ti, kteří volili proti přírodě, jsou pro společnost požehnáním, nebo že věta: O víkendu jedeme navštívit babičku a dědu,- může někoho urazit. Příklady uváděné v komentáři mi připadají jako zápisky z ústavu pro choromyslné. Stejně jako názor, že zákony, které obsah tohoto školení porušuje, jsou špatné, a MUSÍ se změnit. A hotovo! Je to snad návod, že porušovat zákony, které prohlásím za špatné, je pokrok?

Jestli zmíněný článek odráží realitu, a není dílem nějakého vtipálka, pak naše společnost nemá naději obstát, a bude nahrazena jinou, tak jako se to v dějinách mnohokrát stalo. Nikdy to však nebylo z tak neuvěřitelných důvodů. Naše – tedy západní společnost se rozhodla skoncovat sama se sebou a zvolila k tomu několik cest, z nichž zmatený gender je největší nesmysl. Další cestou vedoucí k sebezničení je „záchrana planety“ bojem se změnami klimatu způsobem, který je spíše opak záchrany. Pro národy, které se baví hysterií Západu a nehrnou se do masového mrzačení pohlaví, je v záloze připravena jaderná válka. Jen ta je schopna zajistit vyhubení lidí bez ohledu na jejich čachry s pohlavím, barvu pleti, víru nebo politický názor.Naše Země zbavená lidí a bohužel i většiny života, bude pak dál spokojeně padat vesmírem, a čekat. Na koho, to ví jen Bůh.

Pevně věřím a doufám, že to poslední Bůh nedopustí, protože zvířata na naší pitomosti a našem jednání nemají žádnou vinu. Jsem optimista, věřím, že najdeme způsob jak se vzájemně vyhubit bez zničení přírody zákony, které jsme se pokusili znásilnit.

Karel Petřík  Anketa

Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano 67%
transparent.gif transparent.gif
Ne 17%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 16%
transparent.gif transparent.gif