Karel Petřík: Vidlákovo marné : DĚTI VÁLCE NEDÁM

KOMENTÁŘ

Naše děti si do války vezmou sami, nebudou se nás nikoho ptát!

7. prosince 2022 - 07:00
Proč by se také ptali národa, kde jeho drtivá většina drží hubu, když se ho soused pokusí lstí zavléct do světové, pravděpodobně jaderné, války. Polsko ústy svého prezidenta volá po odsouzení ruských útoků na ukrajinské civilisty, ale omluva za to, že udělalo vše pro to, aby rozpoutalo světovou válku na základě falešného ruského útoku, to nikoho ani nenapadne. Jak máme Polsku věřit, že co se nepodařilo dnes, podaří se zítra.

Kdo z našich politiků, občanů, umělců a všech ostatních, co v jednom kuse melou o právech, hodnotách a lidství, protestoval? Až na malé výjimky, například Vidlák - nikdo!!! Ani jsme nezabučeli. Naopak reprezentace našeho politického ženství by válčila okamžitě. Bylo jim hned všechno jasné. Nikdo se nás občanů na nic neptá, a ani nebude. Není třeba. Vláda ví, že když bude chtít, odhýká většina národa i tu válku. Naše ani životy našich dětí nejsou v našich rukou. Kdyby z USA zaznělo potvrzení lži o ruském útoku na Polsko, tak bych se možná, proměněn v radioaktivní prach, ještě ani nesnesl na zem. Vypadá to, že většině občanů NATO toto nebezpečí vůbec nedošlo dál než do ucha. Zatím ještě ovládáme mobily, ale vládu nad životy jsme vyměnili za vylhané sliby. Vzít si je zpátky nedokážeme, protože naše protestní spolčování končí na jednotkách tisíc. Zato statisíce spokojených občanů jdou, fascinovány za krysařovou píšťalou, nadšeně vstříc naprosté chudobě nebo smrti.    Když nás nezvedne k protestu propadání do chudoby, ani strach z VELKÉ VÁLKY, jak ji nazývá armáda, a ke které krok za krokem kráčíme, bez jediného kroku zpátky nebo úkroku, co nás zvedne? Existuje důvod nebo víra, která to dokáže? Síla, která zvedla naše dědečky a pradědečky proti kulometům obou světových válek, a smetla všechny, kteří jim stáli v cestě při návratu přes celé Rusko kolem celého světa domů, tu jsme asi nadobro ztratili.

Naše vláda podporovaná většinou poslanců a národa, má klid na práci, která nás zničí, buď jako bezmocnou kolonii Německa, nebo nás jako válčiště zlikviduje docela. My sami si zabráníme jim to překazit. Věřím, že už jen Bůh může seslat tolik VIDLÁKŮ, aby jejich NE válce se stalo skutkem.

Karel PetříkAnketa

Jste spokojeni s výsledky voleb do Evropského parlamentu?

Ano 28%
transparent.gif transparent.gif
Ne 62%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 10%
transparent.gif transparent.gif