Přemysl Votava: Voliči se řídili svým rozumem

KOMENTÁŘ

Poslední hlasy jsou již sečteny, …. prezident Miloš Zeman opět zvítězil, potvrdil tak svůj volební úspěch z prezidentských voleb 2013! Získal dokonce více hlasů, oproti roku 2013.

28. ledna 2018 - 07:00
Výsledek prezidentské volby tak vyslal do světa zcela jasnou zprávu, my občané České republiky stojíme za svým Prezidentem ! Miloš Zeman zvítězil v naprosté většině krajů.

Občané přišli podpořit Miloše Zemana v nebývalém množství… Přišli dát hlas svému kandidátovi, vysoká účast voličů tak potvrdila vážnost této volby. Miloš Zeman žil po celých pět let se svými občany. Vítězství Zemana je tak zcela zasloužené ! Stalo se tak i přes několik let trvající mediální útoky a také často, až nevybíravé ukážky z tábora jeho oponenta Jiřího Drahoše. Miloš Zeman potvrdil, že má důvěru většiny svých spoluobčanů.


Slovy Jiřího Drahoše, „Miloš Zeman se tak stal prezidentem nás „ dolních deseti milionů “. Potvrdilo se, že máme v sobě stále tu slavnou husitskou tradici…. Stáli jsme spíše pod prapory husitských zemanů, něž pod prapory panskými či císařskými.

Zvítězili ale také voliči České republiky, složili zkoušku své vyzrálosti a svou volbou poslali vzkaz i do Evropy. EU se s tímto výsledkem bude těžko smiřovat, mnozí její politici si přáli spíše porážku našeho prezidenta a vsadili tak svou prestiž na vítězství Jiřího Drahoše. Vítězství Miloše Zemana je přínosem pro politickou a ekonomickou stabilitu České republiky. Tento výsledek zaručuje i lepší výchozí posicí pro sestavení většinové vlády, pod vedením Andreje Babiše. Tento výsledek zcela jistě, po dnech vybičovaného napětí a nervozity, přinese částečné uklidnění. Jen ta média a ti stejní Kalouskové, Fialové, ….ve své většině se těžko budou smiřovat se svou, tedy Drahošovou porážkou. Vítězství Miloše Zemana je jejich totální porážkou, my ostatní jsme ale zvítězili.

Jako občané i národní socialisté jsme hrdi na svou podporu, kterou jsme zejména v posledních měsících svému Prezidenta vyjadřovali. Nezradili jsme své ideály. Národní socialisté stáli včera a stojí i dnes, za svým prezidentem Milošem Zemanem. Proto také dnes posíláme blahopřání svému prezidentovi.

Přemysl Votava
vasevec.czAnketa

Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano 41%
transparent.gif transparent.gif
Ne 30%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 29%
transparent.gif transparent.gif