Karel Petřík: Vzkaz budoucího neznámého vojína

KOMENTÁŘ

Raději kočky na hrobě než ty, co jsou schopni okázalého truchlení nad lidmi zabitými jedním útočníkem, a současně se zamilovávají do budoucí války, kde oběti nebude mít kdo počítat a zem bude poseta neznámými vojíny.

13. ledna 2024 - 07:00

Polnice naší vlády znovu a znovu troubí do lesa naše válečné odhodlání – zatím bez ozvěny. Tam, kde naše oči vidí hrdinský válečný počin, tam oči světa vidí válečný zločin, protože se jedná o útok na civilisty. Smrt nějakých „podlidí“, způsobená našimi raketami však nestojí našemu min. zahraničí ani za zmínku. Takové statečné máme ministry. A budoucí neznámí vojíni všech pohlaví mlčí. Mají docela jiné starosti. Rvou se za svá práva. Náš svět je posedlý vymýšlením práv. Každá skupinka, podskupinka i hlouček se domnívá, že má právo na uspokojení svých sociálních, politických, sexuálních a dalších roztodivných práv a tam vedou své války. Práva se jak rakovina rozbují, rozkládají až rozloží společnost. K čemu nám pak bude v hladomoru právo na plný žaludek, a ve skutečné válce právo na život? Nakonec zbude jen právo silnějšího a NOVÝ ZAČÁTEK.

Dějiny nám známého světa jsou plné válek a vyvražďování celých národů. Pokus zabránit zabíjení pomocí autority Boha přikázáním NEZABIJEŠ!, naprosto selhal. Naopak pobití co největšího počtu nepřátel pro Jeho slávu a hrdinská smrt, znamenaly jistotu božího života na věčnosti. Tuto radostnou posmrtnou vizi vsugerovali propagandisté všech dob a většiny náboženství do hlav svých bojovníků.

Války tedy nejsou ničím novým, mění se jen zbraně. Nálada pro válku se usilovně buduje. Pražský střelec chtěl možná jen urychlit VELKÝ RESET.

Karel PetříkAnketa

Ohrožuje podle vás nový migrační pakt bezpečnost naší republiky?

Ano 73%
transparent.gif transparent.gif
Ne 13%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 14%
transparent.gif transparent.gif