David: Fico porazil mainstream a vyhrál navzdory manipulaci

politika

Ivan David napsal na svém veřejném facebookovém profilu komentář k výsledkům parlamentních voleb na Slovensku. Fico podle něj vyhrál volby navzdory manipulaci veřejností ze strany těch, kteří ovládají mainstreamová média.

David: Fico porazil mainstream a vyhrál navzdory manipulaci
Ivan David (SPD)
4. října 2023 - 07:06

„Všichni komentátoři, připuštění do „objektivní, nezávislé a vyvážené“ České televize, se předhánějí ve zdůrazňování, že parlamentní volby na Slovensku proběhly svobodně a demokraticky. Je to lež, protože ke skutečné demokracii patří objektivní informování veřejnosti, a nikoli extrémní jednostrannost, která se stala normou v procesu abnormalizace společnosti. A zejména ke skutečné demokracii patří svobodná a vyvážená veřejná diskuze občanů a jejich zvolených reprezentantů. Tomu je praxe „veřejnoprávních“ médií na hony vzdálená.


Takže Fico vyhrál volby navzdory manipulaci veřejností ze strany těch, kteří ovládají mainstreamová média. Jinak řečeno, za podmínek skutečné demokracie a bez pokusu o jeho kriminalizaci by vyhrál daleko větším rozdílem a Slovensko by mělo šanci být řízeno svobodnou vůlí jeho obyvatel, a ne masou, podrobenou trvalé manipulaci.

A připuštění komentátoři ještě drze trvají na tom, že je třeba veřejnou diskuzi omezit i na prostoru, který jí zbývá, tedy sociálních sítích. Chtějí určovat, které názory jsou správné a které informace budou tajeny, a to je zásadní znak totalitní společnosti.

Psali jsme:

Proto jsem podpořil návrh na udělení Sacharovovy ceny v Evropském parlamentu Elonu Muskovi, který odmítá cenzuru a umožňuje svobodnou diskuzi. Cenu samozřejmě nezíská, neboť většina poslanců Evropského parlamentu má hluboce zakořeněné totalitní myšlení," zakončil svůj příspěvek europoslanec za SPD Ivan David. 

(nov, prvnizpravy.cz, foto: red.)


Anketa

Měla by se podle vás stát Ukrajina členem NATO?

Ano 17%
transparent.gif transparent.gif
Ne 66%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 17%
transparent.gif transparent.gif