Doubrava: EU sklízí plody bruselské stupidity

politika

Především Italové a Francouzi proklínají své vlády a bandy hlupáků z bruselského hnízda EU. Občané jim vyčítají, že Evropa se od roku 2015 nikdy nechtěla zabývat problémem nelegální až násilné migrace.

Doubrava: EU sklízí plody bruselské stupidity
Jaroslav Doubrava, emeritní senátor
17. září 2023 - 02:20

Dokonce se ukazuje, že politická euro banda spíše dobrovolně podporuje zaplavování Evropy migranty z Afriky a Asie, až ztratila nad situací kontrolu, varuje emeritní senátor Jaroslav Doubrava.

Den D, jako v Normandii?

Za 24 hodin dorazilo na ostrov Lampedusa asi 120 lodí, které podle italského Červeného kříže a Corriere della Sera vyvrhly na pláže 6 000 až 7 000 výsadkářů – nelegálních migrantů. Byla to klasická invaze. Protože u pobřeží chyběly miny, které by invazní lodě s nelegálními migranty vyhodily do povětří, migranti ostrov Lampedusa okupovali.

Byl to prostě invazní den D jako v červnu 1944, když se na normandských plážích vylodili spojenci, aby vyhnali ze západní Evropy německé nacisty.

Když jsem četl francouzské povzdechy ze 14. září od Jacquese Guillemaina (https://ripostelaique.com/lampedusa-submergee-par-plus-de-6-000-migrants-en-24-heures.html), bylo to depresivní čtení: „…S pouhými 400 místy jako přijímací tábor byl na ostrově vyhlášen výjimečný stav, aby se vypořádal s touto bezprecedentní vlnou. Tímto tempem Itálie čelí skutečné invazi, která se rozšíří do Francie a Evropy. To je okamžik, kam EU dovedlo odmítání zabývat se tímto závažným problémem po dobu osmi let. Členské státy, stejně jako Francie, to přijímají od Bruselu s plným vědomím, že Ursula von der Leyenová nedělá nic.

Globalisté proto touží destabilizovat EU, měkký podbřišek kontinentu připraveného spáchat sebevraždu ve jménu svých velkých humanistických principů. Tyto tisíce migrantů budou rozděleny do italských měst, aby ulevily ostrovu Lampedusa, ale … většina půjde na sever, s Francií nebo Anglií jako konečnou stanicí…“

Sebevražda i trestný čin

Pseudohumanisté kvičí, že pobřežní stráž může za to, že včas se nestává taxíkem pro zájemce o nelegální migraci. A ti chudáčci se kvůli nim utopí.

V prvních šesti měsících roku zemřelo při pokusu o nelegální vylodění ze Středozemního moře více než 2 000 lidí, včetně 289 dětí. Invazní migranti tím spáchali sebevraždu, protože dobrovolně riskovali. A na svých dětech spáchali smrt zabitím. Utopil se ale jenom zcela nepatrný počet invazních migrantů. Podle italského ministerstva vnitra dorazilo do Itálie od začátku roku zhruba 118 500 migrantů, téměř dvojnásobek oproti 64 529 za stejné období roku 2022.

Místo sociální politiky nevzdělaní migranti


Guillemaina v článku dále uvádí: „…Ursula von der Leyenová již přemýšlí o svém druhém funkčním období a její prioritou je rozšíření EU na 30 členů a věčná podpora Ukrajiny. Přistěhovalectví nikdy nebylo problémem pro Brusel, který se domnívá, že stárnoucí Evropa potřebuje mladé Afričany…

K tomu dodávám, že je to důkaz primitivismu vedení EU i jednotlivých států unie. Eurostupidům nedochází, že mateřství je záslužná práce, která by měla být vysoce hodnocena. Ženy pro nás vytvářejí největší poklad – budoucí generaci občanů. Znáte větší hodnotu? Elektromobil to určitě nebude.

Pokud by byla starost o děti od druhého dítěte brána jako ceněné zaměstnání, situace by byla jiná. Tato sociální jistota, na tu státy EU a vedení Bruselu naprosto kašlou. Přitom se dá vyhnout tomu, aby ženy z nepřizpůsobivých skupin rodily děti jako na běžícím pásu kvůli penězům. Čím vyšší vzdělání ženy, tím vyšší ohodnocení dlouhodobé mateřské dovolené. Aby středoškolačky a vysokoškolačky nelitovaly, že opustily zaměstnání kvůli výchově dvou tří dětí. Obdobných variant sociální podpory rodin s více dětmi může být více. Jen chtít „utrácet“ peníze za naší budoucí generaci.

Konceptem širší podporu matek starajících se o více dětí začínají postupně uplatňovat v Číně.Maďaři se již snaží

Maďarský model zvyšování národního pokladu – dětí, byl papežem podporován jako "dokonalý příklad" toho, jak vyřešit problém porodnosti prostřednictvím investic. Cílem maďarského modelu demografické politiky, který maďarská vláda uplatňuje od roku 2010, je bojovat proti klesající porodnosti prostřednictvím finančních pobídek pro rodiny, zvýšené podpory předškolního vzdělávání a péče, opatření týkajících se rovnováhy mezi prací a rodinou a podpory tradičních rodinných hodnot. Míra plodnosti se zvýšila z 1,21 v roce 2010 na 1,56 v roce 2022.

Blbečkové to kritizují, prý je maďarský model diskriminační vůči párům stejného pohlaví.

Kdo chce, se umí bránit

Nelegální přistěhovalectví lze zastavit. Britové a Dánové našli řešení. Britové, napadáni idioty z OSN z krutosti vůči dětem, oznámili 12. září 2023, že nyní použijí kostní testy k určení skutečného věku migrantů. Samozřejmě sluníčkáři tvrdí, že testy jsou nespolehlivé. Jak před třiceti lety zpochybňovali legitimitu analýzy DNA zločinců z neevropských etnických skupin.

Dánové se dokázali distancovat. Dokonce více než Maďarsko a Polsko. Protože v referendu odmítli euro i nucené přijímání invazních migrantů.

V Dánsku je cílem nula dalších přistěhovalců. Čtvrť, kde je více než polovina obyvatel nezápadního původu, podléhá přísnějším pravidlům než jinde. Omezení sociálního bydlení a už žádná školní nebo zdravotní privilegia. Pro pachatele trestné činnosti jsou přísnější tresty atd.

Pokud jde o žadatele o azyl, kteří přistáli bez víza, není jim dovoleno se usadit. Před posouzením jejich žádosti jsou deportováni do své země původu nebo do kterékoli země Evropské unie, která je přijímá, jako Francie. Pokud pak dostanou azyl v Evropě, nebudou se moci vrátit do Dánska, protože vynucování překročení hranic je zločin. Pokud jde o Dány, kteří by pomohli ilegálním přistěhovalcům skrývat se, riskují těžké tresty odnětí svobody.

Angličané také nakonec reagovali


Stejně jako v Dánsku, nový britský imigrační zákon, odhlasovaný parlamentem 18. července 2023, má zabránit nelegálně vyloděným migrantům žádat o azyl ve Spojeném království. Prioritou je zastavit překračování kanálu La Manche na palubě malých člunů, které Francouzi odmítají kontrolovat, aby nelegální migrační hmyz přelezl do britského kožichu.

V roce 2022 dosáhlo anglických břehů na pašeráckých lodích více než 45 000 ilegálních invazních migrantů. Britská vláda chce, aby migranti poté, co byli umístěni do detenčních center, byli rychle deportováni do své země původu, nebo do země, která je přijímá, ať už pocházejí odkudkoli. Výměnou za finanční kompenzaci pro hostitelskou zemi. Bude to levnější než udržovat parazity na sociálních dávkách, mezi nimiž se našli kriminálníci a teroristé.


Je to hnus

Začátkem roku 2015 jsem se rozzlobeně vyjádřil, že invaze migrantů je s požehnáním debilních ďáblů.

Tím jsem kritizoval chování sluníčkářů: Říkají, že nelegální migranti mají právo na azyl, protože utíkají před válkou. Odkud přicházejí, to již neříkají. Ale hledají nejpříhodnější adresu. Tedy adresu, kde jim dávky více ponesou! Žádný stát EU nemá hranici se Sýrií, Irákem, natož s Afghánistánem. Do EU vstupují jenom jako ekonomičtí migranti. Proto je povinností státu EU na vnější hranici je zastavit. Nemají nárok na azyl. Ale primitivové ve vedení EU se tím nechtějí zabývat. Je to hnus.

Ale státy, ve kterých mají právo formálně požádat o azyl (tedy nejbližší státy za hranicemi státu, ze kterého odcházejí), tyto státy mají morální právo na naší materiální pomoc. Čili v EU nepřijímat migranty, ale státům, kde jsou váleční migranti ubytováni, jako je Turecko, Libanon a Jordánsko, finančně pomáhat. Pomoci jim do chvíle, než se vrátí zpět do vlasti.

Cenzoři jsou zpět

Novináři u nás se takovým tématům vyhýbají. Bojí se cenzorů. Ti oficiálně média nemohou zničit, ale mám informace, že se snaží zastrašit inzerenty, aby média, která nejdou gangu Fialovy vlády na ruku, nedostávala reklamu na financování svého provozu. Ohroženy jsou především weby typu Prvnizpravy.cz. Přispívejme prosím i pár stovkami tzv. opozičnímu webu, aby cenzorská špína opět nezvítězila.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX

Anketa

Jste spokojeni s výsledky voleb do Evropského parlamentu?

Ano 28%
transparent.gif transparent.gif
Ne 62%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 10%
transparent.gif transparent.gif