Hamplová: Rok 2023 bude rokem zúčtování

politika

Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová se ve svém příspěvku rozepsala o tom, o čem se stále nemluví, a podle ní by se mluvit mělo. 

Hamplová: Rok 2023 bude rokem zúčtování
Jana Zwyrtek Hamplová
22. listopadu 2022 - 14:03

Rok 2021 je rok, kdy byla část lidí omezena protiústavně na svých právech, na svobodě, a byli neomluvitelně segregováni na okraj společnosti. Důvody, které to měly ospravedlnit, byly nepodložené a lživé.  Byly pouze vydíráním, aby se lidé pod tíhou této segregace dali očkovat novou látkou, která se nazvala vakcína. Tvrzení o očkování byly neuvěřitelné lži, na kterých byla postavena novodobá propaganda. Počínaje slavnou “tečkou”, z které se stal vykřičník, a konče pozvolným ústupem od všech slibů, co údajná vakcína umí.  

Nepohodlní odborníci byli vytlačeni z veřejné diskuse a uráženi, kdo se nechtěl “dobrovolně” očkovat, byl dehonestován různými přívlastky. Nová ideologie ničila vztahy, rozdělovala rodiny, týrala děti, odpírala lékařskou péči, měla neuvěřitelné ekonomické dopady. Stát pod diktátem Bruselu totálně selhal slepou poslušností, lékaři byli do procesu vtaženi ekonomickou motivací. Vymývání mozků, které dodnes trvá formou reklamy, způsobuje, že tomu všemu, co se tu tvrdilo, ještě kde kdo věří, a kdo ne, stydí se přiznat, že kdy uvěřil.

Mezi přáteli, kteří k sobě po této éře našli opět cestu, se o tom mlčí. A tak mlčíme tak nějak všichni - a stát nadále masíruje občany, aby se očkovali, a vůbec se za to všechno, co spáchal, ani nestydí. Ti, co mluvili o hromadách rakví v ulicích, se budou nadále usmívat, tzv. odborníci vlády také, lékařská komora nebude cítit potřebu také cokoli říct, a nikdo za tu celou hrůzu nehodlá být odpovědný. To nesmíme připustit. Nejen z hlediska právního, ale také lidského, občanského a morálního. 


Při nástupu do funkce senátorky jsem slíbila, že se tématu odpovědnosti za tento neuvěřitelný podvod na lidech ujmu, a to se také stane. Rok 2023 bude v České republice rokem zúčtování s C-19. Oslovím všechny, kdo mají k tématu co říci a mohou pomoci, a bude učiněno vše, co je k vyvození odpovědnosti konkrétních lidi třeba. Ať po stránce právní, tak po stránce morální odpovědnosti. Některé cesty budou osvědčené, některé nové. V každém případě mohu ujistit všechny, že nic nezapadne, a nic nebude mlčením zapomenuto. 

A cíl? Aby to z nás tímto spravedlivým zúčtováním spadlo, a nevlekli jsme to sebou jako balvan. Aby to všechno přestalo být tématem, o kterém se “hlasitě” mlčí. O tom, že se tu šlapalo po lidských právech, lidé byli segregací vydíráni a vznikly obrovské škody na duších i škody faktické, a to vše na základě lží, o tom se mlčet nesmí. Aby se už něco podobného nikdy nemohlo opakovat.

Také jsme psali:

Hamplová referuje např. ke článku na Novinky.cz z minulého roku, kde v titulek hlásal: "Neočkovaní už se nenajedí ani v obchodních centrech či trzích. Vyplývá to z nového mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví."

(nov, prvnizpravy.cz, foto: fb)


Anketa

Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

Ano 41%
transparent.gif transparent.gif
Ne 15%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 44%
transparent.gif transparent.gif