Jsem zlo, protože jsem nekradl. Babiš se pořádně rozjel

politika

Prvním hostem nedělní Partie na CNN Prima NEWS byl nově zvolený prezident Petr Pavel. Televize pak hned po jeho vystoupení pustila také vyjádření druhého finalistu prezidentských voleb předsedu hnutí ANO Andreje Babiše.

Jsem zlo, protože jsem nekradl. Babiš se pořádně rozjel
Andrej Babiš (ANO)
29. ledna 2023 - 14:05

„Tak teď mi někdo řekne, že jsem zlo. Zlo jsem proto, že jsem nekradl a nešetřil jsem ty strany, které to dobačovaly.“ Poražený Babiš se na CNN Prima NEWS rozjel.

Znovu odmítl, že by představoval zlo, jak to vícekrát zmínila neúspěšná prezidentská kandidátka Danuše Nerudová. Babiš také zdůraznil, že v rámci své nadace s manželkou Monikou rozdal přes miliardu korun.

„Tak teď mi někdo řekne, že jsem zlo. Zlo jsem proto, že jsem nekradl a nešetřil jsem ty strany, které to dobačovaly. Kolegyně byla neustále na policii, každý viděl, co se dělo. A pokud někdo vedl negativní kampaň, tak jsme to nebyli my,“ řekl předseda hnutí ANO.


Poté konstatoval, že hnutí ANO vlastně dosáhlo skvělého výsledku.

„Já myslím, že to byl těžký souboj, pan Pavel měl skvělou kampaň a taky měl velkou podporu pětikoalice. Akorát tehdy ta média nefandila pětikoalici, jak teď. Pro mě to byl velký úspěch už v prvním kole, protože už v prvním kole jsem dosáhl lepšího výsledku než hnutí ANO. A teď v tom druhém kole to byl fenomenální úspěch,“ zdůraznil Babiš s odkazem na 2,4 milionu hlasů, které obdržel během pátku a soboty.

(jar, prvnizpravy.cz, foto: red.)


Anketa

Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano 83%
transparent.gif transparent.gif
Ne 8%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 9%
transparent.gif transparent.gif