Kobza: Blíží se období islámského teroru ve světě a v Evropě?

politika

Jak se pozná islámský terorista?Terorista nenosí uniformu, i když jakýsi dresscode mají (například plnovous) a tak se snadno z mrtvého teroristy (kterému vzápětí sebere zbraň jiný terorista), obratem ruky stává mrtvý civilista,...

Kobza: Blíží se období islámského teroru ve světě a v Evropě?
Jiří Kobza, poslanec (SPD)
18. listopadu 2023 - 03:20

...nevinně zabitý zlotřilými a politicky nekorektními silami extrémní pravice (zatímco extrémní levice jim nekriticky fandí v naději na rozvrácení stávajícího režimu, jak vidíme například v probíhajících propalestinských demonstracích, které vůbec neberou zřetel na to, co se stalo v Izraeli 7.10.23), píše Jiří Kobza v komentáři pro Prvnizpravy.cz.

Teroristé jsou od malička cíleně vychováváni v kultu smrti a mučednictví. Život nevěřících pro ně nemá vůbec žádnou cenu, snad jen jako trofej na cestě do ráje. Tím pádem pro ně nemá cenu ani jejich vlastní život, který jejich cestu do ráje jen oddaluje. Jsou totálně oddaní svým duchovním vůdcům a hluboce věří všem nesmyslům, které jim namluví.

Terorista  nemá rád, když se nevěřící baví nebo si užívají. Nicméně mu vyhovuje, že v takových příležitostech jsou méně ostražití a útok je tedy o to překvapivější. Oblíbený cíl teroristů jsoutedy nejenom zábavy nevěřících, ale i útoky v turistických střediscích. Důkazem jsou například nečekané útoky na bezbranné civilisty:
  • Diskotéka Bataclan, střelnými zbraněmi
  • Vánoční trh v Berlíně, kamionem
  • Jomkipurskou techno párty v Izraeli, plnou vojenskou silou všech zbraní a taktik

Hlavní zbraň teroristy je však v jeho hlavě. Tou je jeho přesvědčení a rozhodnutí zabíjet nevěřící a nebo i ty „špatné muslimy“ a tím si vysloužit sedmé nebe a 72 panenských hurisek k volnému použití (mimochodem, odměna pravověrných muslimek za mučednictví je právě to, že se stanou jednou z těch 72…..).

Jako záminka k útoku teroristy se hodí cokoliv.V poslední době je to výzva Hamásu k celosvětovému džihádu. Je pozoruhodné sledovat, jak již statisíce užitečných idiotů demonstrují po celé Evropě, jako by těch 1200 bestiálně povražděných, umučených, znásilněných a odvlečených Izraelců vůbec nestálo za řeč.Nenávist, ukřivděnost a náboženský fanatismus jsou hlavní atributy propagandy teroristů, za podpory levicových masmédií, která suše konstatují oběti na izraelské straně ale jinak veřejnost brutálně krmí srdcervoucími záběry palestinských dětí.


Když šéf islámského státu ke konci války v Sýrii poslal své bojovníky, aby se zamíchali do „uprchlíků“ , přesunuli se do Evropy a „přenesli boj na území nevěřících“ , nikdo z merkelismem poblázněných evropských politiků tomu nevěnoval pozornost. Už 8.10.23 Hamás vyslal výzvu ke světovému džihádu a objevují se zprávy, že spící buňky teroristů se v Evropě začínají probouzet. I v médiích už prosakují zprávy, že teroristé chystají spektakulární útok, který „otřese světem“.  Podle mne se nyní nachází ve stádiu organizování, plánování a přípravy útoků. Chápu celou situaci tak, že není otázkou „Zda?“ ale „Kdy, kde a jak“ zaútočí na západní civilizaci.

Cílem těch, kdo to celé organizují, je nastolení chaosu a tím možnosti se dostat k absolutní moci, bez voleb a demokracie, čistě terorem, stejně jako to dokázali nacisté v Německu (nezapomínejme, jakou roli v tom hrál Hitlerův přítel a autor muslimských divizí SS na Balkáně, bývalý Jeruzalémský muftí a jeden ze strýců Jásira Arafata, Amin Al Husejní)

Můžeme to ještě zastavit? Přiznejme si trpkou pravdu, že dokud bude v Evropě vládnout levice, tak není šance. Demokracie pod tlakem unijního socialismu slábne a obrovské peníze investované do islamizace Evropy ze strany arabských států stejně jako podpory chaosu financováním nátlakových nevládek ze zdrojů různých Sorosů a dalších si vybírají už nyní svou daň na nejisté budoucnosti našich dětí.Je nad slunce jasnější, že dokud budou v EU vládnout státy, ve kterých dovezená islámská „menšina“ je už politicky natolik silná, že je schopná výrazně ovlivnit volební výsledky a tím de facto řídí jejich politiku, jsme bez šancí se ubránit. Vidíme to i na vyjádřeních západoevropských politiků k událostem v Izraeli a k palestinským demonstracím v jejich zemích. Ve světle těchto okolností úporná snaha západoevropských členů EU o zrušení práva veta menších zemí nabývá hrozivých významů.

Já to čtu jako jasné vyjádření jejich strachu z výsledků příštích voleb.

Migrační pakt by se správně měl jmenovat islamizační pakt, protože jeho hlavní úkol je vnutit statisíce muslimských imigrantů (především takových, které jejich původně hostitelské země z nejrůznějších důvodů nechtějí) do zemí, které si doposud udržely svůj evropský styl života. Můžeme to nazývat také infekcí chaosu a strachu, který se do střední, východní a jihovýchodní Evropy snaží právě prostřednictvím EU infikovat západoevropské státy.

Uměle vytvořený pocit bezmoci, společně s idiotským pocitem, že máme pomáhat těm, kdo nás přichází zničit, už si v západní Evropě vybírá svůj podíl. Jak by se asi tvářil nyní Karel čapek, kdyby psal Válku s mloky podle dnešních událostí? Kolik aktivistů, neziskovek a novinářů by se na něj sesypalo a poplivalo jej? Jak by asi popsal dnešní situaci, kdy Válka s mloky, Bílá nemoc, Továrna na absolutno a nenápadně nastupující R.U.R. začínají v neúprosné synergii drtit zbytky evropské civilizace?

Vstupujeme snad do období světového terorismu, do kterého nás zatáhla naše vlastní vláda, neschopná či neochotná pochopit, co se ve světě děje?

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)


Anketa

Je podle Vás vysílání České televize objektivní a vyvážené?