Prezidenta začíná ovládat jeho okolí, míní Šlachta

politika

Bývalý elitní detektiv a předseda strany Přísaha Robert Šlachta vyslovil ve svém komentář podezření, že prezidenta Petra Pavla začíná ovládat jeho okolí, a že prezident přestává mít vliv na rozhodování na Hradě.

Prezidenta začíná  ovládat jeho okolí, míní Šlachta
Robert Šlachta, hnutí Přísaha
20. září 2023 - 07:30

„Mnozí z vás se divili, když jsem řekl, že v prezidentské volbě v druhém kole nebudu volit. Ani pro Andreje Babiše, ani pro Petra Pavla. A u nynějšího prezidenta Pavla se postupem času ukazuje, že jsem měl pravdu.

Jeho okolí ho začíná ovládat a on přestává mít vliv na rozhodování na Hradě. Vše přebírá jeho „přítel po boku“ Petr Kolář a miliardář Jan Dobrovský. Ti si vybrali i jeho kancléřku Vohralíkovou. Tu prý prezident před jejím uvedením do  funkce viděl půl hodiny.

Ženu, kterou dosadil do tak důležité funkce, která má největší moc nad informacemi, které prezident dostane a s jakými lidmi bude pracovat, ano, tu znal PŮL HODINY!

Divíte se pak, že podepíše všechno, co mu tam vládní většina ve sněmovně pošle? Nebo že navrhuje na ústavní soudce lidi, o kterých neví vůbec nic a pak se diví, co se děje? Je to velmi smutný příběh a já vím, že mnoho z vás Petra Pavla v dobré víře volilo.


Bohužel se ukazuje, že si ho jen vybrala určitá skupinka podnikatelů, ve spolupráci se současnou vládní koalicí, aby jim dělal co nejméně problémů.

Je to škoda. Prezident má totiž řadu možností, jak korigovat špatná rozhodnutí vládní většiny. Nevyužil toho zatím ani jednou. Podepsal snížení valorizací penzí, pak špatnou reformu důchodů, která opět snížila valorizaci, sporný zákon o přesčasech lékařů a tak dále.

Psali jsme:

A bohužel podepíše, možná s malým zaváháním, vše, co mu na stůl přijde," uzavřel svůj komentář na facebookovém profilu šéf Přísahy Robert Šlachta. 

(jar, prvnizpravy.cz, foto: fb)


Anketa

Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano 41%
transparent.gif transparent.gif
Ne 30%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 29%
transparent.gif transparent.gif