Šest zraněných osob při ranní nehodě v Karviné

regiony

Dvě nabouraná vozidla, šest zraněných osob, zásah tří sanitních a tří hasičských vozů si vyžádala nehoda, která se stala brzy ráno, krátce po druhé hodině ranní, v sobotu 4.2.2023, v karvinské části Nové město.

Šest zraněných osob při ranní nehodě v Karviné
Z místa nehody
5. února 2023 - 12:00

Operační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě v sobotu 4.2.2023 ve 2:07 hod. Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze stanic Karviná a Havířov. Spolu s hasiči vyrazili na místo i záchranáři se třemi sanitními vozidly a Policie ČR.

Hasiči po příjezdu provedli zajištění obou havarovaných vozidel proti požáru, odpojili baterie vozidel a asistovali zdravotníkům při ošetření a naložení zraněných osob do sanitek. Po odjezdu všech zraněných hasiči provedli zasypání provozních kapalin sorbentem. Následně místo zásahu bylo předáno Policii ČR, která zahájila šetření vzniku dopravní nehody.

Hasiči, po dohodě s Policií ČR, se vrátili zpět na základny a po ukončení šetření dopravní nehody byli přivoláni zpět na místo události, kde ve spolupráci s odtahovými službami provedli naložení vozidel, úklid a opětovné zprovoznění komunikace, která byla po dobu dvou hodin uzavřena.

Moravskoslezskenovinky.cz informoval npor. Ing. Lukáš Popp, zastupující tiskový mluvčí, HZS Moravskoslezského kraje.

(rp,moravskoslezskenovinky.cz,foto:hzs msk)


Anketa

Kdo se podle vás stane příštím americkým prezidentem?