AgoraVox: Zelenskij, zbláznil se klaun?

zprávy

Skutečná otázka by spíše byla „kdo je nejšílenější“? Američané, kteří vedou svou ekonomickou válku proti Rusku, zatímco čekají, až ji povedou proti Číně, nebo Evropané, kteří jsou pod Bidenovým rozkazem, nebo Francie, která má také co ztratit.

AgoraVox: Zelenskij, zbláznil se klaun?
Vladimir Zelenskij,ukrajinský prezident
8. března 2023 - 06:20

Těší nás sebevražedná eskalace tím, že dodáváme obranné a také útočné zbraně, jako jsou tanky, zatímco čekáme, až Zelenskij požádá o letadla, píše se v článku na francouzském webu AgoraVox.
  • Ten nás ve svém šílenství chce přivést ke světové válce
  • Vymyšlené scény válečných zločinů;
  • Zničení plynovodů Nord Stream s jeho anglickými přáteli, obvinění Rusů ze sabotáže jejich vlastního zlatého dolu
  • Použití civilistů jako lidských štítů
  • Rakety vypálené na Polsko a obviňují za to Putina
Střelba v jaderné elektrárně Záporoží, obviňování Rusů ze střelby na vlastní vojáky.

Zelenskij šel ještě dál

Domnívá se, že v případě porážky Kyjeva „v důsledku oslabení a vyčerpání“ mezinárodní pomoci by Moskva mohla „vstoupit do pobaltských států, členských států NATO“. On přidává :

„A pak budou muset Spojené státy vyslat své syny a dcery přesně stejným způsobem, jakým posíláme ty naše do války."


Jaderná válka, pokud vyhraje, a jaderná válka, pokud prohraje.

Jsme připraveni bojovat až do posledního Ukrajince, dokonce se stát válečníkyi, dokud se Putin, dotlačený do svých posledních opevnění, nerozhodne spustit předehru třetí světové války použitím taktických jaderných zbraní?

Írán, Sýrie, Afghánistán a mnohé další příklady nám neposloužily jako lekce, slepě následujeme Američany a pak trpíme ekonomickými, migračními a bezpečnostními důsledky.

Zelenskij, kromě toho, že byl klaunským hercem, klavíristou bez rukou, je také šílenec, který svou zemi zavede do války, kterou nemůže vyhrát, protože Rusové a jejich podporovatelé, BRICS se nemohou smířit s tím, že ji prohrají .

Mezitím Zelenskij  diktuje svá přání a své rozmary „spřáteleným“ zemím, které je bez mrknutí oka splní!

Co je udivující, ale poznali jsme to i v jiných válkách,  je to, že se jeho lidé (Ukrajinci) nechali zmanipulovat tímto zastáncem tvrdé linie, který by nás mohl přivést ke třetí světové válce, která by nepochybně byla poslední.

Stále „objektivní“ média předstírají, že ignorují, že tato válka začala minimálně v roce 2014 revolucí na Majdanu, která postavila do čela Ukrajiny prozápadní vládu. Zapomněli také, že od září 2014 docházelo v této válce na Donbasu k neustálým střetům mezi ukrajinskou vládou a proruskými obyvateli, kterým Rusko pomáhalo.

Pokud jde o Američany, zvyklé na prohrané války a často v zastoupení, opět zavlekli Evropany do podivné mise, která může být sebevražedná.

Jak můžeme navíc zapomenout na to, proč  mají zvláštní důvody k tomu, aby byli zarputilými fanoušky Zelenského? Od prvních měsíců roku 2019 totiž Biden a jeho syn čelí obvinění z korupčních aktivit týkajících se jejich obchodních vztahů na Ukrajině.


Výsledek, pokud budeme pokračovat touto cestou, „směřujeme ke 3.světové válce“

Macron, rozporuplný a nepochopitelný jako vždy, chce bojovat za ukrajinské hranice a identitu, ale odmítá je bránit pro Francii. Zvláštní a nebezpečné chování!

Jeho nepochopitelné „zároveň“ a jeho neustálé vychloubání udělaly z Francie evropského nepřítele Rusů číslo jedna.Tento muž má dar nštvatt na nás celý svět, na země Východu, na Italy, Angličany, Afričany, Číňany.

Tento člověk není schopen vyřešit sebemenší problém ve Francii, která se propadá do mnoha krizí a násilí. Neumí navrhnout jediné opatření, aniž by lidi postavil na ulici, ale dává rady všem vůdcům planety ohledně řízení jejich země, aniž by viděl absurditu svého chování.

„Běda zemi, jejímž králem je dítě,"
řekl duchovní.

Piotr Tolstoj (místopředseda Dumy): „Francie je pro nás nepřítel"

Kremelští propagandisté vyhodnocují špatně západní pomoc Ukrajině, počínaje Francií. Paříž skutečně oznámila, že dodá tanky do Kyjeva a není proti možnosti poslat letadla.

Macron  slibuje pomoc Ukrajině až do konečného vítězství, ať to stojí, co to stojí. Jsou Francouzi připraveni zaplatit tuto cenu? Ne ! ani ostatní evropské země, jejichž spojení tváří v tvář ruské agresi, nemohlo vést k vyváženým jednáním.

Zelenskij: Potřebujeme, dejte, potřebujeme...

Za normálních okolností budou Američané, kteří jsou jedinými vítězi této hry, po podpoře své loutky, nuceni vyjednávat s Moskvou za jejími zády. Zejména proto, že hlavy evropských států poznamenávají, že jejich národy jsou důrazně proti všeobecnému konfliktu.

Můžeme tedy, aniž bychom příliš předbíhali, říci, že Evropané jsou Bidenovi užiteční idioti v tomto tažení do války!

Každý ví, že existuje jen jedno řešení, hledání míru, jistě v kompromisu podobném Minským dohodám. Doufejme, že nejsme všichni takoví blázni, abychom šli do nenapravitelného konfliktu.

(rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:arch.)
43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX

Anketa

Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano 85%
transparent.gif transparent.gif
Ne 7%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 8%
transparent.gif transparent.gif