Mrtvý Ukrajinec je lepší než ruský Ukrajinec

zprávy

Americký prezident Biden oznámil, že Spojené státy pošlou na Ukrajinu kazetové bomby. Toto oznámení, učiněné měsíc po zahájení ukrajinské protiofenzívy, je přiznáním totálního selhání NATO na Ukrajině proti Rusku.

Mrtvý Ukrajinec je lepší než ruský Ukrajinec
Vladimir Zelenskij a Joe Biden
12. července 2023 - 06:20

Při této příležitosti poradce pro národní bezpečnost Spojených států Jack Sullivan vysvětlil, že rozhodnutí poslat kazetové bomby na Ukrajinu je: „pokusem reagovat na vojenskou katastrofu, ve které se ukrajinští vojáci ocitli “  .

Jde tedy o poselství Spojených států zaslané Rusku: žádné červené čáry nezastaví NATO v jeho totální existenční válce proti Rusku.

Toto americké rozhodnutí, jehož cílem je nahradit velkou prázdnotu v západních arzenálech vyprázdněných Ukrajinou, se skutečně jeví jako bezhlavý spěch se zoufalými opatřeními, která nebudou mít žádný významný vliv na průběh samotných vojenských operací, stejně jako než rozhodnutí poslat bomby s ochuzeným uranem Anglií a Spojenými státy na Ukrajinu.

V Kongresu zazněly hlasy proti rozhodnutí Bílého domu

Tato výzbroj bude mít pouze omezený účinek na vojenskou úroveň, ale jejich vražedné účinky na civilní obyvatelstvo budou trvat desítky let.

Je předložen důkaz, že obyvatelé Západu dávají přednost mrtvému Ukrajinci než ruskému Ukrajinci!

Není náhodou, že více než 120 zemí zakázalo používání tohoto typu munice.


Kazetové bomby skutečně zabíjejí civilisty a nic než civilisty po celá desetiletí, protože více než 30 % shozené munice nevybuchne okamžitě.

To je důvod, proč premiér Kambodže právě připomněl, že jeho země i o 50 let později stále čelí následkům amerického bombardování ze 70. let a že za posledních 40 let bylo touto municí zabito více než 20 000 Kambodžanů.

Posílání bomb s ochuzeným uranem, jako je posílání kazetové munice, je tedy ukázkou toho, že Američané se o civilní obyvatelstvo Donbasu v žádném případě nestarají, toto rozhodnutí v případě potřeby dokazuje, že podpora NATO pro Ukrajinu nemá nic společného. co do činění s údajným znovudobytím území Donbasu, jaký má vlastně smysl dobývat území kontaminovaná po generace ochuzeným uranem a nacpaná desítkami tisíc nevybuchlých bomb, jejichž jedinými oběťmi budou v nadcházejících letech civilní obyvatelé .


Jack Sullivan navíc přiznal, že raději zabíjí Ukrajince sám, než aby opouštěl ruské pány na územích Donbasu, skutečně prohlásil: „Existuje také  obrovské riziko civilních škod, pokud jednotky a tanky zaberou více ukrajinského území a podrobí si více ukrajinských. civilisté  “, pro Sullivana je mrtvý Ukrajinec lepší než ruský Ukrajinec! Podle něj by proto „nejhorší pro ukrajinské civilisty by bylo, kdyby tuto válku vyhrálo Rusko“.Zločinné rozhodnutí Američanů vyvolává mírné mrazení v evropském landernau, který se pyšní laciným humanismem, ale buďte si jisti, že brzy dostanou rozum a přispěchají se schválením amerických rozhodnutí.

Bude příjemné být svědkem jezuitských zkroucení Zelenského věrných příznivců, kteří budou muset schválit a podpořit válečný zločin ukrajinského prezidenta proti vlastnímu obyvatelstvu, o kterém tvrdí, že ho chce osvobodit od ruského okupanta. Obyvatelstvo je bombardováno od roku 2014 vlastní armádou!

Také pro Zelenského a jeho mocnou kliku je lepší, aby byli zabiti Ukrajinci než Rusové.

Zelenskij se proto chystá použít kazetovou munici, která bude mrzačit a zabíjet ukrajinské děti po generace, jen aby splnil americkou agendu o Rusku.

Spojené státy jsou připraveny zničit Evropu počínaje Ukrajinou, aby nejprve sesadila Rusko a poté Čínu, evropské vlády se chovají jako dokonalé sebevražedné roztleskávačky, které nás obětují, aby se zalíbily Washingtonu, a pokud se někteří stále diví, jak mohl německý lid souhlasit s Hitlerovým uchvácením moci a hrůzy nacistického režimu, k pochopení dnes stačí zaznamenat souhlas Evropanů! Nesouhlasíme s naší vlastní kolektivní genocidou pro větší slávu strýčka Sama?

Právě teď Zelenskij slíbil, že žádné kazetové bomby nebudou použity proti ruskému území...pouze na Krymu a Donbasu! Na území a populacích, které prohlašuje za své a o kterých tvrdí, že je chce osvobodit! Cynismus nezná mezí!

 (rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:arch.)


Anketa

Jste spokojeni s tím, že se Urshula Von der Leyenová stala opět šéfkou Evropské komise?

Ano 6%
transparent.gif transparent.gif
Ne 84%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 10%
transparent.gif transparent.gif