P.C.Roberts: Plán Billa Gatese na genocidu lidské rasy

zprávy

Hitler zlikvidoval šest milionů lidí. Ale Bill Gates a Klaus Schwab mají v úmyslu zlikvidovat 7,6 miliardy lidí, a ti, kteří mají dle jejich receptu z planety Země zmizet, si kupodivu ani nestěžují.

P.C.Roberts: Plán Billa Gatese na genocidu lidské rasy
Paul Craig Roberts, americký publicista
21. června 2024 - 07:20

Peter Koenig, světoznámý ekonom, geopolitický analytik a též zasvěcenec do plánů na genocidu lidstva, vysvětluje agendu Billa Gatese a Světového ekonomického fóra, týkající se snížení světové populace z dnešní 8,1 miliardy na 500 milionů.

Většina z nás bude pochopitelně v oněch vyřazených 7,6 miliardách. Přemýšlejte o tom. Přemýšlejte také o tom, že Hitler je démonizován za likvidaci šesti milionů Židů. Spočítejte, jak  malý zlomek představuje šest milionů, postavíme-li je k 7,6 miliardám. A divte se, proč Bill Gates a Světové ekonomické fórum nejsou démonizováni. Naopak, jsou to celebrity, s nimiž by politici, ředitelé firem, univerzitní profesoři a média tuze rádi navázali přátelský kontakt.
 
Každý rok se západní „vedení“ stěhuje do Davosu, aby si zde vyslechlo přednášky o genocidě lidské rasy a o tom,jak krásný bude Svět poté, co na něm zbylých 500 milionů lidí bude nejen zbaveno téměř všech svých sousedů, ale i vyvlastněno, protože „nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný“.

Rozhovor TNT s Peterem Koenigem začíná zhruba ve 12 minutách.  https://tntvideo.podbean.com/e/peter-koenig-on-mind-medicine-with-charles-kovess-16-june-2024/

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts, překlad: Lubomír Man,foto:arch.)Anketa

Jste spokojeni s tím, že se Urshula Von der Leyenová stala opět šéfkou Evropské komise?

Ano 6%
transparent.gif transparent.gif
Ne 84%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 10%
transparent.gif transparent.gif