P.C.Roberts:O pravděpodobných důsledcích útoků na cíle v Rusku

zprávy

Scott Ritter připomíná, že západní zbraně plánované pro údery na cíle uvniř ruského území, musí být naprogramovány zeměmi USA/NATO, které tyto zbraně  na Ukrajinu dodávají. Ukrajina je yedy jen doplňkem, či posledním článkem zamýšleného řetězu.

P.C.Roberts:O pravděpodobných důsledcích útoků na cíle v Rusku
Paul Craig Roberts, americký publicista
3. června 2024 - 02:20

Rusko to chápe a prohlásilo, že na odpovědné země zaútočí.

Scott Ritter dále vysvětluje, že jakékoli další útoky na ruská strategická místa, resp. útoky na ruské území s pomocí raket nebo řízených střel, povedou k tomu, že Rusko zasáhne všechny cíle NATO uvnitř i vně Ukrajiny, které budou za takovéto útoky zodpovědny. Přičemž jsou těmito cíly míněny prostředky amerického leteckého průzkumu: americké satelity AWACS a drony Reaper i všechna  velitelství a letecké základny NATO, které se  na přípravě, programování, zaměřování a odpalování raket dlouhého doletu a dronů, používaných k zasažení ruského území, podílely.Do kteréhožto výčtu jsou zahrnuty též základny ve Francii, Spojeném království, Německu a možná i v USA.

Ritter říká, že pokud členské státy NATO přijmou tuto útočnou západní akci a spojí se ve válce proti Rusku, pak Rusko proti nim všem zahájí masívní jaderný úder.


Nastane tak situace, kdy Putin bude nucen vrátit úder způsobem, který bude rozhodující.. Západ bude popírat, že ruský útok je jen odvetou za jejich chabě maskované útoky na Rusko – a bude ruské útoky prezentovat jako „nevyprovokanou agresi“ a „válečný akt“

„USA a NATO se schovávaly za lež, že je to Ukrajina, která bojuje s Ruskem, nikoli tedy že Západ bojuje proti Rusku. Když americké, britské, francouzské a německé zbraně dorazí na Ukrajinu, stávají se „ukrajinskými zbraněmi“. A tak Ukrajina, nikoli Západ, nese odpovědnost za vše, co se s těmito zbraněmi provede,, ať už zasáhnou cíle jakékoliv.. „Rusko již zkrátka nebude akceptovat lež, že pouze Ukrajina, nikoli Západ, je ve válce s Ruskem."

Dokonce i Putin veřejně prohlásil, že high-tech zbraně dlouhého doletu jsou zbraněmi USA a NATO, programované, provozované, řízené a vypouštěné jednotkami USA/NATO. O cílech rozhodují USA, nikoli Ukrajina. Zbraně musí využívat navádění v reálném čase z amerického leteckého a satelitního průzkumu, proto Rusko zničí satelity, drony a AWAC poskytující informace o zaměřování. Všechny složky útoků na Rusko budou zaměřeny. „Rusko neblafuje. Rusko neustoupí.

Je naprosto prazvláštní, že celé politické vedení západního světa tlačí dnes svět do jaderné války. Proč Západ usiluje o vlastní zničení?

Během studené války ve 20. století, do níž jsem byl jako člen Reaganova tajného prezidentského výboru důvěrně zapojen,  mohu s jistotou prohlásit, že i tvrdá linie antikomunistů se tehdy snažila o snížení napětí. Zatím co to, čeho jsem svědkem v 21. století, je nejkřiklavější americkou kultivací války v historii lidstva.

A nikdo v tištěných nebo televizních médiích nám neříká, jak hrůzné důsledky může toto hnutí přinést.

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts, vybral a přeložil Lubomír Man,foto:arch.)Anketa

Jste spokojeni s tím, že se Urshula Von der Leyenová stala opět šéfkou Evropské komise?

Ano 7%
transparent.gif transparent.gif
Ne 84%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 9%
transparent.gif transparent.gif