Svátek má: Xenie

Komentáře

Tomio Okamura

poslanec PČR (Svoboda a přímá demokracie)

Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie

1. Předsednictvo SPD považuje možnost likvidace výroby dopravních letadel v LETu Kunovice za výsledek špatné zahraniční politiky české vlády.

Česká republika podporuje nesmyslné ekonomické sankce proti Rusku. Tyto sankce vyvolávají odvetné kroky s těžkým dopadem pro českou ekonomiku. Tyto dopady se podílí na složité ekonomické situaci řady firem na Ostravsku (především z vítkovické skupiny) a také na situaci LETu Kunovice. Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura chce budovat vztahy s Ruskem na rovnoprávném základě a odmítá v otázkách politiky k Rusku slepě následovat USA.

2. Předsednictvo SPD – Tomio Okamura považuje referendum o odmítnutí kvót na přerozdělování imigrantů mezi členské země EU, které proběhne v Maďarsku 2. října, za správnou aplikaci přímé demokracie při řešení zásadních problémů země. Na rozdíl od vlády Sobotky a Babiše maďarská vláda důsledně hájí suverenitu své země a dává příležitost občanům, aby demokraticky vyjádřili svůj postoj. Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura prosazuje nulovou toleranci k nelegální imigraci a prosazuje zákon o obecném referendu, který bude umožňovat rozhodnout občanům o zásadních otázkách v České republice. Sobotkova a Babišova vláda již pětkrát za uplynulý rok odmítla ve Sněmovně návrh našeho hnutí SPD na vyhlášení referenda o vystoupení z EU, které má přímý vliv na přijímání či nepřijímání migrantů do naší republiky.

3. V souvislosti s vyčleněním více než půl miliardy korun na přijetí 6 tisíc imigrantů vládou České republiky v čele s premiérem Sobotkou a ministrem financí Babišem a v souvislosti s návrhem vládní koalice na zavedení volebního práva pro cizince s přechodným pobytem na území České republiky vyhlašuje hnutí SPD – Tomio Okamura petiční akci. Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR probíhá elektronickou i písemnou formou. Petiční archy můžete podepsat u petičních stánků hnutí SPD – Tomio Okamura nebo si je stáhnout a zaslat na adresy uvedené v petici zde http://spd.cz/ke-stazeni/   

4. Naše hnutí SPD – Tomio Okamura a Marine Le Pen budou spolu i v roce 2017! Tomio Okamura podepsal s místopředsedou francouzské Front National a europoslancem Jean-François Jalkhem prodloužení členství našeho hnutí SPD – Tomio Okamura v evropské frakci Evropa národů a svobody (ENF), kterou vede Marine Le Pen. Slavnostního aktu se zúčastnili další europoslanci Front National Sylvie Goddyn a Édouard Ferrand a také náš místopředseda a poslanec Radim Fiala. Je nám ctí, že můžeme na evropské i světové úrovni nadále pracovat na pravidelných setkáních ve stejné frakci nejen s francouzskou Front National (Národní fronta), ale také s dalšími členy naší frakce, kterými jsou Geert Wilders a jeho holandská Strana pro Svobodu, Frauke Petry a její německá Alternative fur Deutschland (AfD), rakouští Svobodní v čele Hansem Christianem Strachem, italská Liga Severu s Matteem Salvinim a dalšími lídry největších evropských vlasteneckých parlamentních stran. Tyto strany stejně jako naše hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) prosazují přímou demokracii, národní zájmy, prosperitu, spravedlnost a bezpečnost. A všichni společně odmítáme migraci z arabských a afrických zemí, radikální islám a také diktát Evropské unie, přičemž usilujeme o referenda o vystoupení z EU.

5. Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura považuje zprávu o rozdávání platebních karet 1 milionu imigrantů na území Turecka za formu pozvání k cestě do Evropské unie. Tyto karty mají každý měsíc hradit potřeby imigrantů z peněz evropských (tedy i českých) daňových poplatníků.  Nejde o nic jiného, než o vybavení těchto lidí finančními prostředky, které jim mají umožnit nastěhovat se do Evropy. Je to důkaz, že imigrace je plánovaný proces a probíhá pod hlavičkou Evropské unie. Naše hnutí prosazuje nulovou toleranci k nelegální imigraci a požadujeme vypsání referenda o vystoupení České republiky z Evropské unie.

Tomio Okamura