Konečná: Ano to je válka, kterou vy podporujete!

politika

Už od pondělí jsem vyzývána různými válečníky, k tomu, abych se vyjádřila k útoku v Kyjevě, při němž byla zasažena i dětská nemocnice. Ano. To je válka. Ta válka, kterou vy podporujete a do jejíž útrob lijete další a další miliardy korun, eur i dolarů.

Konečná: Ano to je válka, kterou vy podporujete!
Kateřina Konečná, europoslankyně
11. července 2024 - 07:05

Vy všichni, kteří byste nejraději Ukrajinu nechali vykrvácet do posledního muže a české i evropské občany obrali o poslední peníze jen abyste za ně mohli nakoupit další zbraně, píše Kateřina Konečná na facebooku.

Právě kvůli útokům, jako byl tento, by mělo být volání po mírových jednáních a příměří ještě intenzivnější, aby se už žádné podobné tragédie nemusely odehrávat.Mimochodem - kde máte palestinské vlajky, vy pokrytci? Za pár měsíců má genocidní chování Izraele více civilních obětí než dva a půl roku konfliktu na Ukrajině! Chodíte zapalovat svíčku před velvyslanectví Srbska? A Afghánistánu, Iráku, Vietnamu, Libye, Sýrie? Myslíte na děti v Jemenu? Nebo tam jsou ty civilní oběti něco míň, protože je způsobila ta správná “strana”? Připomínáte si 11. září? Ne to z roku 2001, ale to z roku 1973, kdy CIA nechala v přímém přenosu popravit prezidenta Allendeho a následná vláda Pinocheta podporovaného USA přinesla více obětí než rok 2001!

Válečníci, pokrytečtí komentáři, “vyvážená” média, vy všichni, kteří jedním dechem chcete více prostředků na válku, vy nemáte ani to nejmenší právo ukazovat prstem na nás “chcimíry” a ptát se nás tónem, jako bychom ty bomby snad shazovali my sami! Přestaňte šikanovat nás, kdo chceme mír a válkám říkáme STAČILO.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)


Anketa

Kdo by se podle Vás měl stát příštím americkým prezidentem?