Univerzita třetího věku UJEP od zimního semestru nově i v Žatci

regiony

Od 19. června 2023 mohou stávající posluchači i noví zájemci o kurzy Univerzity třetího věku UJEP podávat přihlášky pro zimní semestr akademického roku 2023/2024.

Univerzita třetího věku UJEP od zimního semestru nově i v Žatci
Účastníci U3V na UJEP
16. června 2023 - 07:00

Univerzita třetího věku je forma celoživotního vzdělávání a má na UJEP dlouholetou tradici i velkou popularitu. Svoje kurzy nabízí seniorům nejen v Ústí nad Labem, v Kadani, ale od zimního semestru 2023/2024 také nově v Žatci.

Zájemci o získání vědomostí či informací z nejrůznějších vědních oborů si na UJEP mohou vybírat z 54 kurzů z oblastí cizích jazyků, umění a kultury, českého jazyka a literatury, cvičení a sportu, informačních technologií, fotografování, ekonomie, historie, psychologie a zdravotnictví a přírodovědných oborů.

„Velmi oblíbené jsou kurzy Cestování zajímavými destinacemi světa, Toulky Českým středohořím s Jiřím Svobodou, O hudbě s průvodcem Michalem Maškem a kurzy z oblasti historie, např. Archeologie na Ústecku,“ upřesňuje širokou nabídku vzdělávání ve třetím věku Bc. Dana Masopustová, vedoucí Oddělení celoživotního vzdělávání UJEP.

Kompletní seznam nabízených kurzů, včetně sylabu, lektora a obsahu jednotlivých semestrů.Přihlášky mohou zájemci o kurzy v Ústí nad Labem, v Kadani a nově i v Žatci podávat do 1. září 2023. Podmínky přijetí, formulář přihlášky i platby související s kurzy jsou dostupné na webu U3V http://u3v.ujep.cz v sekcích Přihláška a U3V 2022–2024. Další informace mohou stávající i budoucí posluchači kurzů U3V UJEP získat osobní návštěvou v kanceláři U3V UJEP.

Ústeckénovinky.cz informovala Mgr. Jana Kasaničová, tisková mluvčí, UJEP.

(rp,usteckenovinky.cz,foto:ujep)


Anketa

Souhlasíte a podporujete stávku odborářů?

Ano 21%
transparent.gif transparent.gif
Ne 8%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 71%
transparent.gif transparent.gif