Hamplová otevřeně o skutečných zájmech USA na Ukrajině

politika

Budiž konečně světlo. Amerika chce suroviny. V úvahách jsou ztraceni lidé na bojištích i Evropa. Jde o obchodní profit USA. Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová popsala obchodní zájmy USA ve válečném konfliktu na Ukrajině.

Hamplová otevřeně o skutečných zájmech USA na Ukrajině
Jana Zwyrtek Hamplová, senátorka
17. června 2024 - 06:30

„Měli jsme pravdu. Senátor za Jižní Karolínu, Lindsey Graham, přiznal v minulých dnech skutečné důvody a motivaci pro americké vojenské angažmá na Ukrajině.

“Sedí na 10 až 12 bilionech dolarů kritických nerostných surovin na Ukrajině. Mohli by být nejbohatší zemí v celé Evropě. Nechci ty peníze a aktiva dát Putinovi, aby se o ně podělil s Čínou. Pokud teď Ukrajině pomůžeme, může se stát nejlepším obchodním partnerem, o jakém jsme kdy snili."

Tak. Budiž konečně světlo. Amerika chce suroviny. V úvahách jsou ztraceni lidé na bojištích i Evropa. Jde o obchodní profit USA. Tomu napomáhají i naše české miliardy, které se nám nikdy nevrátí. Tomu slouží naše vláda. Tomu slouží dosazený prezident. Není vůbec vyloučeno, že proto byla vyprovokována a je nadále živena válka.A proto Česká republika chudne a čeští občané jsou poslední v řadě. V ekonomickém zájmu USA. Tam se jezdí pro pokyny i nevýhodné obchody. A bůh ví, co plánují v dalších měsících. Z tohoto vlaku jsme už dávno měli vystoupit. Nejede nikam, kde by bylo cokoli dobrého pro naši zemi.

PS: Říkali jsme to od počátku, že tyto zájmy jsou dané už dlouho, a od roku 2014 je neviděl jen slepý. Byli jsme však a nadále jsme za vyslovování pravdy mediálně lynčováni. Teď to konečně přiznali sami Američané.

Psali jsme:

Byla jsem a vždy budu pročeská. Tato vláda je však definitivně proamerická. A bohužel tímto směrem slouží celá EU," okomentovala vyjádření amerického senátora Lindsey Grahama advokátka a senátorka Jana Zwyrtek Hamplová.

(jk, prvnizpravy.cz, foto: red.)


Anketa

Kdo by se podle Vás měl stát příštím americkým prezidentem?