
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX

V Evropě můžeme v poslední době pozorovat krizi. Otázkou je, zda je to krize politických elit, nebo vlád anebo krize politiky obecně. Vidíme to po volbách v Německu, ve Francii, ale i u nás je zřejmá nespokojenost s politickým režimem a třídou politiků.
Premiéři Slovenska a Maďarska Robert Fico (SMER) a Viktor Orbán (Fidesz) zdůraznili, že podporují snahy současné americké administrativy o nastolení míru na Ukrajině.
Jsme v Česku připraveni na krizové situace? Průzkum společnosti SANEP ukázal, že nikoli. Výsledky průzkumu také odhalují alarmující nepřipravenost obyvatel.
Druhé funkční období amerického prezidenta Donalda Trumpa právě dosáhlo první stovky dnů. A jak uznávají jak jeho příznivci, tak odpůrci, Trump v tomto krátkém čase zásadně přetvořil světový řád.
Sun gazing, neboli sluneční jedení, je praxe, která se v posledních desetiletích stala předmětem zájmu i kontroverzí. Jednou z nejvýraznějších postav, která tuto metodu proslavila po celém světě, je Ind Hira Ratan Manek.
Britský Daily Mail přišel s nečekaným článkem o Ukrajině a západní demokracii, jejíž politici pustili do vysílání lži.
Britský Daily Mail přišel s nečekaným článkem o Ukrajině a západní demokracii, jejíž politici pustili do vysílání lži.
Přinášíme vám další díl pravidelného pondělního cyklu s názvem VIDLÁKŮV OTVÍRÁK. Populární český bloger Daniel Sterzik, který píše pod jménem Vidlák, přináší zamyšlení nad aktuálními problémy naší doby exkluzivně pro server Prvnizpravy.cz.
Ekonomickou prosperitu pro české občany nezajistí ani Fiala, ani BIS, ani Novinky, napsala v odpovědi Novinkám europoslankyně Kateřina Konečná poté, co byla její odpověď „ponechána u ledu" a novinářká Brodníčková dala průchod svým fabulacím.